2019 10 18

Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“

konkursas

Tarptautinis projektas „Draugystės pynė“ kvietė burtis draugėn mokinius, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių, bei kartu paminėti Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną.

Šių metų draugystės simboliu tapo apyrankė, kuri ne tik apjuosė draugo riešą, bet ir visiems projekto dalyviams priminė draugystės džiaugsmą. Draugauti gali visi, tik reikia nepamiršti, jog draugystė neatsiranda šiaip sau. Ji yra kuriama, auginama, puoselėjama.  Mums tai buvo pamoka išmokti skirtingų apyrankių pynimo technikų.
   Tikim, kad šis projektas ir toliau padės kurti draugiškus tarpusavio santykius.

Auklėtoja Nida Raščiūtė ir spec. pedagogė Eglė Milaknienė