2019 10 23

Velykų dirbtuvėlės

kiausiniai

Paskutinę balandžio savaitę ugdymo centre vyko projektas „Velykų dirbtuvėlės“, kurių metu ruošėmės Šv. Velykų sutikimui.
Su atbundančiu pavasariu, sugrįžtančiais paukščiais artėja visų laukiama pavasario šventė – Velykos.

Likus savaitei iki Verbų sekmadienio, aplankėme tautodailininkų parodą koplyčioje, kurioje matėme surištas verbas. Po to vaikus pakvietėme pamėginti surišti verbas, panaudojant antrines žaliavas ir žolynus. Visi kibo į darbus, ir prieš Verbų sekmadienį klasės pasipuošė spalvingomis verbomis.
   Šiemet ugdytiniai dalyvavo „Vaikų Velykėlių 2019“ konkurse, kurį organizuoja „Naisių vasara“. Tai konkursas, puoselėjantis gražias lietuviškas tradicijas. Visą savaitę vaikai margino, aplikavo, piešė margučius. Vėliau šiais darbeliais buvo dekoruotas Didysis margutis, kuris dalyvavo konkurse „Vaikų Velykėlės 2019“.
   Po Velykų atostogų sugrįžę į centrą, surengėme šventę salėje. Čia vaikus pasitiko Velykų bobutės, kurios papasakojo apie Velykų tradicijas ir pagrindinį šios šventės akcentą – margutį. Vaikai rideno  margučius, žaidė žaidimus, dainavo daineles.
Visą savaitę netrūko gerų emocijų ir gražių kūrybingų akimirkų.

Spec. pedagogė Nelė Rasalienė
                                                                                                      auklėtoja Danguolė Stukienė