2019 10 18

Šeimos šventė

nuotr2019

Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių žiedai atvertė vieną gražiausių pavasario kalendoriaus dienų – šeimos šventę.

Gegužės 10 d. mūsų centro vaikai ir pedagogai pakvietė į šeimos šventę. Visi susikibę rankomis šoko šokį „Graži mūsų šeimynėlė“. Šventinėje programoje skambėjo dainelės, eilėraščiai, smagūs šokiai, linkėjimai, vaikų mintys, skirtos mamytėms, tėveliams, močiutėms.
  Šventės pabaigoje vaikai  mamytes pasveikino įteikdami savo rankomis pagamintas dovanėles. Tėvelių veiduose švytėjo šypsenos, akys spindėjo džiaugsmu. Lieka palinkėti, kad visų šeimose krykštautų laimingi ir sveiki vaikai.

Mokytojos Alma Taparauskienė ir
                                                                                                  Meilutė Laskauskienė