2019 10 18

Ekskursija į Panevėžį

ekskur

Jau tapo gražia tradicija besibaigiant mokslo metams išvykti į ekskursiją. Šiemet mes, 1–10 klasių mokiniai ir mokytojos, pasirinkome Panevėžio kryptį. Aplankėme Panevėžio gamtos mokyklą ir Pašilių stumbryną.

Gamtos mokykloje ypač patiko egzotinių gyvūnų kambarys, kuriame gyvena žiurkėnai, vėžliai, papūgos, įvairūs voragyviai, pitonas ir kt. Labiausiai sudomino gyvalazdės – jų paslaptinga išvaizda, veisimosi būdas, gyvenimo trukmė.
   Stumbryno gyventojai irgi kėlė mokinių susižavėjimą. Tokių didelių, grėsmingai atrodančių, bet taikių gyvūnų iš taip arti vaikai nebuvo matę.
                                         Grįžę į klases mokiniai piešė patikusius gyvūnus.

Spec. pedagogė Laimutė Gališankienė
                                                                         Auklėtoja Renata Vetkinienė