2020 02 28

Rugsėjo 26–oji – Europos kalbų diena

kalbudiena

Šios dienos renginiais, vykstančiais visoje Europoje nuo 2001 metų, primenama žmonėmsapie kalbų mokymosi svarbą. Juk užsienio kalba reikalinga kasdien, o ypač kai tenka išvažiuoti iš savo šalies mokytis, dirbti ar pramogauti.

Renginio metu mokiniai sužinojo daug faktų apie Europos kalbas, susipažino su skirtingomis abėcėlėmis, vardijo populiariausias užsienio kalbas Lietuvoje. Paminėtos ir ypatingos kalbos – esperanto ir gestų. Mūsų klasės mokinė Gabrielė puikiai moka gestų kalbą ir galėtų susikalbėti ja visame pasaulyje.
  Paskui mokiniai mokėsi anglų, vokiečių, prancūzų ir rusų kalbomis pasakyti 4 reikalingiausius žodžius – labas, ačiū, atsiprašau, viso gero – ir jais papuošė lėktuvo-poligloto langus.

Spec. pedagogė Laimutė Gališankienė
                                                             Auklėtoja Renata Vetkinienė