2020 02 28

Rudens sporto šventė

laima

Spalio 9 dieną centro ugdytiniai ir mokytojos susirinko lauko aikštelėje. Čia jų laukė centro kineziterapeutės Ritos ir Anykščių visuomenės sveikatos biuro atstovės Aurelijos paruoštos įdomios sportinės užduotys, linksmos estafetės, judrieji žaidimai, sportinio inventoriaus įvairovė.

Nuotaikinga mankšta išjudino visus ir nuteikė draugiškai varžytis, linksmai žaisti. Kiekviana klasė turėjo susirasti aplinkoje paslėptas užduotis ir jas atlikti. Mažiukams patiko estafetės, užduotys su lankais ir šokdynėmis, vyresnieji pajuto futbolo azartą.
  Sporto šventėje dalyviai gavo daug teigiamų emocijų, naujų patirčių, džiaugėsi bendra veikla ir prizais – raudonskruosčiais obuoliais, padėkomis už aktyvų dalyvavimą šventėje.

Kineziterapeutė Rita Gedzevičiūtė
                     Spec. pedagogė Laimutė Gališankienė