2020 02 28

Saldžiausia diena

rudenelis

Spalio 18 d. vyko renginys „TA  TA TA KARŠTA ARBATA“, skirtas Saldžiausiai dienai paminėti. Renginio metu vaikai sužinojo arbatos istoriją, atliko praktines užduotis ir suprato, kad arbata būna ne tik juoda ar žalia, bet ir džiovintų žolelių bei uogų.

Paragavę arbatos, kuri tądien buvo ruošta iš uogų ir vaisių su medumi,  vaikai galėjo išsirinkti savo mėgstamiausią.  Taip pat arbata gali būti ne tik skani, bet ir naudinga, ypač tada, kai susergame.

Auklėtoja Renata Vetkinienė
                                                                            Mokytoja Laimutė Gališankienė