2020 02 28

Dėdė derlius atdundėjo.
Obuolių pilni maišai,
Džiaugiamės visi labai.
Spalio 23d. daugiafunkciniame centre vyko Rudenėlio šventė.

Šventės  metu vaikus ir mokytojus linksmino Dėdė Rudenėlis ir Rudeninė Šalna. Derlius atnešė pilną pintinę įvairių rudeninių gėrybių, o šalna džiaugėsi nuostabiais spalvingais lapais.
   Visus šventės dalyvius džiugino originali rudens gėrybių parodėlė. Linksmai  nusiteikę vaikai šoko šokius „Bulvienė“, „Grybs grybs baravyks“. Suskiskirstę grupėmis atliko užduotis: dėliojo dėliones, sprendė kryžiažodžius, spėliojo mįsles.
    Šventės pabaigoje Rudenėlis ir Šalna  pakvietė pasivaišinti rudens gėrybėmis ir palinkėjo dar ilgai džiaugtis saulėtomis rudenėlio dienomis.

Mokytojos Alma Taparauskienė ir
                                                                                             Meilutė Laskauskienė