2020 02 28

Vaikų sveikatingumo stovykla

agrind

Spalio 28–30 dienomis daugiafunkcio centro 4 mokiniai Ausmantas Žūtautas, Kęstutis Grincevičius, Gerda Dedelytė ir Gabija Gutauskaitė kartu su auklėtojomis dalyvavo trijų dienų vaikų sveikatingumo stovykloje „Pažinkime vieni kitus“ Pasvalio rajono Raubonių kaime.

Šioje stovykloje dalyvavo vaikai ir iš Pasvalio rajono, Vilniaus, Šiaulių bei Panevėžio miestų.
Pagrindinis stovyklos tikslas – supažindinti vaikus su sveikos gyvensenos, mankštos bei mitybos pagrindais. Stovyklos metu vaikai atliko įvairias užduotis lauke, dalyvavo komandiniuose žaidimuose, reikalaujančiuose susikaupimo ir ištvermės. Vaikai sprendė logines užduotis, aktyviai įsitraukė į diskusijas apie sveiką gyvenimo būdą, sveikatos stiprinimą, susipažino ir atliko sveiko kūno lavinimo judesio elementus. Taip pat lankėmės Pasvalio Mariaus Katiliškio bibliotekoje – dalyvavome parodos „S.Dariaus ir S.Girėno aerodromo istorija“ atidaryme. Dar pažinome teigiamas Lietuvo auksu vadinamo gintaro savybes, išbandėme jo tikrumą. Kiekvienas stovyklos dalyvis buvo apdovanotas padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.
  Dėkojame stovyklos organizatoriams už puikiai praleistą laiką: vaikai gavo žinių apie sveiką gyvenseną, patyrė judėjimo, bendravimo džiaugsmą, susirado naujų draugų. Visi išvyko su gera nuotaika ir noru į stovyklą sugrįšti dar kartą.

Auklėtojos Renata Vetkinienė ir Nida Raščiūtė