2020 04 02

Nauja draugystė

draugyste

Pasibaigus šventiniam šurmuliui ir sugrįžus po atostogų į daugiafunkcį centrą, mus aplankė Antano Baranausko pagrindinės mokyklos pirmokai su savo mokytojomis Gražina Verbickiene, Raimonda Bauriene bei muzikos mokytoja Jūrate Girniene.

Mokinukai nuoširdžiai dainavo daineles, šoko šokius, deklamavo eiles. Po svečių pasirodymo visi susibūrėme į bendrus ratelius, mokėmės naujų šokių, toliau linksmai bendravome.
  Dėkojame mokytojoms ir pirmokėliams už smagų pasirodymą. Tikimės, kad užsimezgusi draugystė tęsis.

Spec. pedagogė Nelė Rasalienė