2020 04 02

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

svente

Atėjus Sausio 13 – ąjai, Laisvės gynėjų dienai, visame daugiafunkciame centre ryte sužibo žvakutės, simbolizuojančios susitelkimą, šviesą, gyvybę. Visi pasipuošėme neužmirštuolių žiedais, kurie primena, kad kovotojai už laisvę yra nepamiršti ir šiandien.

Vėliau susirinkome į salę, kur klausėmės pasakojimų, kokia svarbi yra laisvė, ir žiūrėjome istorinius vaizdus, kurie vyko prieš 29-erius metus prie televizijos bokšto ir Lietuvos Respublikos Seimo. Uždegėme 14 žvakelių – tiek, kiek tą naktį žuvo gynėjų, juos pagerbėme tylos minute.
  Šiai dienai paminėti visi ruošėmės iš anksto. Statėme trispalvius bokštelius, darėme neužmirštuoles. Nuoširdi mūsų padėka laisvės gynėjams.

Spec. pedagogė Nelė Rasalienė
                                                                            Auklėtoja Danguolė Stukienė