2020 04 02

Kitokia Užgavėnių šventė

IMG 20200225 113422

Į šventę  mokiniai sugužėjo su kaukėmis. Visi žiūrėjo mokomąjį filmuką apie Užgavėnių papročius, personažus.
Morių grožio konkursas sulaukė ypatingo dėmesio. Nugalėjo 1–4 klasės pagaminta popierinė Morė. Ji kaip žiemos simbolis kartu su lapeliais, kuriuose buvo surašyta visų mūsų blogi darbai, baimės ir kiti negerumai, buvo suplėšyta į smulkius gabalėlius, kad žiema nebesugrįžtų.

Šiais metais norėjome vaikus paskatinti atsakingiau žiūrėti į gamtą, Morių gaminimui naudojome tik popierių ir jų nedeginome.
Žaismingi Lašininio ir Kanapinio pokštai ir kovos baigėsi Kanapinio pergale. Kanapinis sėkmingiau vežiojo vaikus ant kilimėlio, mikliau bėgiojo su kartoniniais batais, laimėjo „Gaidžių peštynes“, muštynes su maišais ir virvės traukimą.
 Paskui kavinėje  „Blynų rojus“ visi vaišinosi lašiniais, mamų bei mokytojų keptais blynais.

Spec. pedagogė Laimutė Gališankienė
                                   Auklėtoja Renata Vetkinienė