2020 04 02

Sportuojam kartu su Lietuva!

zumba

Anykščių Antano Baranausko pagrindinės mokyklos specialiojo ugdymo skyrius–daugiafunkcis centras įsijungė į sporto projektą „OP“. Centro ugdytiniai ir darbuotojai prisijungė prie Pilietiškumo ugdymo akcijos, skirtos Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo Kovo 11-osios dienai.

Sporto šventė vyko lauke. Pakalbėję apie Kovo 11-osios šventės reikšmę kiekvienam lietuviui apšilome atlikdami mankštą. Vaikų laukė estafetės su netradicinėmis priemonėmis. Reikėjo su šluota į vartus įvaryti kamuolį, prie virvės su rūbų segtukais prisegti spalvotus padėkliukus, sudėlioti pagal spalvas į lankus kamuoliukus. Daug džiaugsmo buvo žaidžiant su parašiutu.
 Šventės pabaigoje visus pradžiugino daugiafunkcio centro vedėja visus apdovanodama pažymėjimais, kaklaskarėmis ir atšvaitais, kuriuos įsteigė Sporto rėmimo fondas, administruojamas Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos.
                Ačiū visiems dalyviams ir rėmėjams!

Spec. pedagogė Nelė Rasalienė ir auklėtoja Danguolė Stukienė