2018 06 18

Ugdymo karjerai centras

KOORDINATORIUS — mokytoja Jūratė Girnienė

Ugdymo karjerai koordinatorius mokinius ir tėvus konsultuoja  antradieniais nuo 13.45—14.40 val.(individualios konsultacijos)

Konsultacijos vyksta 48 kabinete.

Ugdymo karjerai centro tikslas:
 Sudaryti sąlygas mokiniams ugdyti karjeros kompetencijas, būtinas sėkmingam mokymosi krypties, profesijos ir /ar darbinės veiklos pasirinkimui, perėjimui iš  mokymo aplinkos į darbinę aplinką, tolesnei profesinei raidai ir mokymuisi visą gyvenimą.

Uždaviniai:
 Ugdyti ir tobulinti karjerai svarbiausias bendrąsias kompetencijas;
 Teikti individualias ir grupines ugdymo karjerai konsultacijas;
 Padėti rasti ir efektyviai naudoti karjeros informaciją;
 Teikti informaciją apie švietimo sistemą, priėmimo taisykles ir mokymosi sąlygas, studijų ir mokymo programas;
 Sudaryti mokiniams galimybes pažinti, įvertinti ir aptarti individualias savybes, įtakojančias karjerai.

Ugdymo karjerai darbo grupė:

Ugdymo karjerai koordinatorė - Jūratė Girnienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui - Irena Klimašauskienė
Soc. pedagogė - Audronė Bieliauskienė
Psichologė - Vida Repečkaitė
Informatikos mokytoja - Nerija Širvelienė

Ugdymo karjerai koordinatorė teikia individualias ir grupines konsultacijas, bendradarbiauja ir organizuoja susitikimus su aukštųjų, profesinių mokyklų atstovais ir kitomis organizacijomis, padeda klasių vadovams pasiruošti klasių valandėlėms apie profesijas.